• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Curea transmisie canelata

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Curea transmisie canelata
    Imagini produs
    Curea transmisie canelata Curea transmisie canelata

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Curea transmisie canelata Curea transmisie canelata
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    Bosch curea 6PK1795 wieloklinowy OPEL ASTRA Vauxhall / VECTRA / CORSA / TIGRA / COMBO, RENAULT, VOLVO
    ProducătorNumăr
    OE BMW11 28 7 800 485
    OE BMW11 28 8 575 057
    OE NISSAN1172000Q1M
    GMC1340607
    OE OPEL1340616
    OE OPEL1340626
    OE OPEL1340627
    OE OPEL1340646
    OE OPEL1340745
    KAGER26-3114
    OE ALFA ROMEO46555974
    OE SCANIA4961058
    OE CHRYSLER53007 595
    OE CHEVROLET55 582 735
    GATES6 PK 1795
    OPTIBELT6 PK 1800
    OE FIAT60674147
    OE ALFA ROMEO60815805
    OE FORD6768619
    OE FORD6788619
    GATES68429
    DAYCO6PK1795
    OE RENAULT77 00 109 477
    OE RENAULT82 00 113 203
    OE RENAULT82 00 833 570
    OE FORD88WF 6C301 G1A
    OE VAUXHALL90411028
    OE VAUXHALL90444423
    OE OPEL90444923
    OE VAUXHALL90502735
    OE VAUXHALL90510253
    OE VAUXHALL90541338
    OE VAUXHALL91126385
    OE VAUXHALL9118617
    OE VAUXHALL9201850
    OE VAUXHALL93160191
    OE VAUXHALL93196393
    IC KrosyE16PK1800SUN
    IC KrosyE16PK1805MTI
    OE FORDF02Z 8620 A
    IC KrosyGY6PK1795
    IC KrosyGY6PK1800
    IC KrosyGY6PK1900
    IC KrosyHU1795 K 6
    OE MITSUBISHIM883832
    OE MITSUBISHIMN158794
    QUINTON HAZELLQBR 61800
    IC KrosySCAN6K-1795
    • Autoturisme
      • BMW
        • 1 (E81)
          • 116 d 11/2008 - 09/2012 116 CP 85 KW
          • 118 d 09/2006 - 09/2012 143 CP 105 KW
          • 120 d 09/2006 - 09/2012 163 CP 120 KW
          • 120 d 09/2006 - 09/2012 177 CP 130 KW
        • 1 coupe (E82)
          • 118 d 09/2009 - ... 136 CP 100 KW
          • 118 d 09/2009 - ... 143 CP 105 KW
          • 120 d 10/2007 - ... 177 CP 130 KW
        • 1 kabriolet (E88)
          • 118 d 09/2008 - ... 143 CP 105 KW
          • 120 d 03/2008 - ... 177 CP 130 KW
          • 120 d 03/2008 - ... 197 CP 145 KW
        • 1 (E87)
          • 116 d 12/2008 - 09/2012 116 CP 85 KW
          • 118 d 11/2003 - 09/2012 143 CP 105 KW
          • 120 d 11/2003 - 09/2012 163 CP 120 KW
          • 120 d 11/2003 - 09/2012 177 CP 130 KW
      • FIAT
        • BARCHETTA (183)
          • 1.8 16V 04/1995 - 05/2005 130 CP 96 KW
      • FORD
        • SCORPIO I (GAE, GGE)
          • 2.0 04/1985 - 08/1989 105 CP 77 KW
          • 2.0 i 02/1992 - 09/1994 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 05/1989 - 09/1994 120 CP 88 KW
        • SCORPIO I sedan (GGE)
          • 2.0 i 02/1992 - 09/1994 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 05/1989 - 09/1994 120 CP 88 KW
        • SIERRA hatchback (GBC, GBG)
          • 2.0 i DOHC 12/1991 - 02/1993 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 06/1989 - 02/1993 120 CP 88 KW
          • 2.0 i 06/1989 - 02/1993 125 CP 92 KW
        • SIERRA (GBG, GB4)
          • 2.0 01/1987 - 02/1993 105 CP 77 KW
          • 2.0 i DOHC 12/1991 - 02/1993 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 01/1990 - 02/1993 120 CP 88 KW
          • 2.0 4x4 01/1990 - 02/1993 120 CP 88 KW
          • 2.0 i 01/1990 - 02/1993 125 CP 92 KW
          • 2.0 4x4 01/1990 - 02/1993 125 CP 92 KW
        • SIERRA kombi (BNG)
          • 2.0 01/1987 - 02/1993 105 CP 77 KW
          • 2.0 i DOHC 12/1991 - 02/1993 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 05/1989 - 02/1993 120 CP 88 KW
          • 2.0 4x4 02/1990 - 02/1993 120 CP 88 KW
          • 2.0 i 05/1989 - 02/1993 125 CP 92 KW
          • 2.0 4x4 05/1989 - 02/1993 125 CP 92 KW
        • SCORPIO I kombi (GGE)
          • 2.0 i 09/1991 - 09/1994 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 09/1991 - 09/1994 120 CP 88 KW
      • MITSUBISHI
        • CARISMA (DA_)
          • 1.9 DI-D (DA5A) 09/2000 - 06/2006 102 CP 75 KW
          • 1.9 DI-D 09/2000 - 06/2006 115 CP 85 KW
        • CARISMA sedan (DA_)
          • 1.9 DI-D (DA5A) 09/2000 - 06/2006 102 CP 75 KW
          • 1.9 DI-D 09/2000 - 06/2006 115 CP 85 KW
        • SPACE STAR (DG_A)
          • 1.9 DI-D (DG4A) 02/2001 - 12/2004 102 CP 75 KW
          • 1.9 DI-D 10/2002 - 12/2004 115 CP 85 KW
      • NISSAN
        • INTERSTAR Autobus (X70)
          • dCI 90 07/2002 - ... 90 CP 66 KW
        • INTERSTAR nadwozie pe³ne (X70)
          • dCI 90 07/2002 - ... 90 CP 66 KW
        • PRIMASTAR Autobus (X83)
          • dCi 140 07/2003 - ... 135 CP 99 KW
        • PRIMASTAR nadwozie pe³ne (X83)
          • dCi 140 07/2003 - ... 135 CP 99 KW
      • OPEL
        • COMBO (71_)
          • 1.4 07/1994 - 10/2001 60 CP 44 KW
          • 1.4 07/1994 - 10/2001 82 CP 60 KW
        • CORSA B (73_, 78_, 79_)
          • 1.4 i 03/1993 - 09/2000 60 CP 44 KW
          • 1.4 Si 03/1993 - 09/2000 82 CP 60 KW
          • 1.4 i 16V 08/1997 - 09/2000 86 CP 63 KW
          • 1.4 i 16V 09/1994 - 09/2000 90 CP 66 KW
          • 1.4 i 16V 09/1994 - 09/2000 91 CP 67 KW
          • 1.6 i 16V 08/1997 - 09/2000 100 CP 74 KW
          • 1.6 i 16V 09/1994 - 09/2000 106 CP 78 KW
          • 1.6 GSI 16V 03/1993 - 09/2000 109 CP 80 KW
          • 1.7 D 02/1996 - 09/2000 60 CP 44 KW
        • ASTRA F (56_, 57_)
          • 1.4 Si 03/1992 - 09/1998 82 CP 60 KW
          • 1.4 09/1992 - 09/1998 82 CP 60 KW
          • 1.4 i 16V 02/1996 - 09/1998 90 CP 66 KW
          • 1.6 i 05/1993 - 07/1996 71 CP 52 KW
          • 1.6 i 03/1992 - 09/1998 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1995 - 09/1998 75 CP 55 KW
          • 1.6 Si 05/1992 - 12/1994 100 CP 74 KW
          • 1.6 i 16V 08/1994 - 09/1998 100 CP 74 KW
        • ASTRA F kabriolet (53_B)
          • 1.4 Si 05/1993 - 03/2001 82 CP 60 KW
          • 1.4 i 16V 01/1996 - 03/2001 90 CP 66 KW
          • 1.6 i 03/1993 - 08/1996 71 CP 52 KW
          • 1.6 i 01/1996 - 03/2001 75 CP 55 KW
        • ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_)
          • 1.4 Si 03/1992 - 01/1998 82 CP 60 KW
          • 1.4 09/1992 - 01/1998 82 CP 60 KW
          • 1.4 i 16V 01/1996 - 01/1998 90 CP 66 KW
          • 1.6 i 05/1993 - 07/1996 71 CP 52 KW
          • 1.6 i 09/1991 - 01/1998 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1995 - 01/1998 75 CP 55 KW
          • 1.6 Si 03/1992 - 12/1994 100 CP 74 KW
          • 1.6 i 16V 08/1994 - 01/1998 100 CP 74 KW
        • VECTRA B hatchback (38_)
          • 1.6 i 10/1995 - 07/2003 75 CP 55 KW
          • 1.6 i 16V 10/1995 - 07/2002 101 CP 74 KW
          • 1.8 i 16V 10/1995 - 09/2000 116 CP 85 KW
          • 1.8 i 16V 09/2000 - 07/2003 125 CP 92 KW
          • 2.0 DI 16V 11/1996 - 06/2000 82 CP 60 KW
          • 2.0 DTI 16V 06/1997 - 07/2003 101 CP 74 KW
        • VECTRA B (36_)
          • 1.6 i 10/1995 - 04/2002 75 CP 55 KW
          • 1.6 i 16V 10/1995 - 04/2002 100 CP 74 KW
          • 1.8 i 16V 10/1995 - 09/2000 115 CP 85 KW
          • 1.8 i 16V 09/2000 - 04/2002 125 CP 92 KW
          • 2.0 DI 16V 11/1996 - 04/2002 82 CP 60 KW
          • 2.0 DTI 16V 06/1997 - 04/2002 101 CP 74 KW
        • VECTRA B kombi (31_)
          • 1.6 i 11/1996 - 06/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 i 16V 11/1996 - 07/2002 100 CP 74 KW
          • 1.8 i 16V 11/1996 - 09/2000 115 CP 85 KW
          • 1.8 i 16V 09/2000 - 07/2003 125 CP 92 KW
          • 2.0 DI 16V 11/1996 - 06/2000 82 CP 60 KW
          • 2.0 DTI 16V 06/1997 - 07/2003 101 CP 74 KW
        • ASTRA F kombi (51_, 52_)
          • 1.4 Si 03/1992 - 01/1998 82 CP 60 KW
          • 1.4 09/1992 - 01/1998 82 CP 60 KW
          • 1.4 i 16V 02/1996 - 01/1998 90 CP 66 KW
          • 1.6 i 05/1993 - 07/1996 71 CP 52 KW
          • 1.6 i 09/1991 - 01/1998 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1995 - 01/1998 75 CP 55 KW
          • 1.6 Si 03/1992 - 12/1994 100 CP 74 KW
          • 1.6 i 16V 08/1994 - 01/1998 100 CP 74 KW
        • TIGRA (95_)
          • 1.4 16V 08/1997 - 12/2000 86 CP 63 KW
          • 1.4 16V 07/1994 - 12/2000 90 CP 66 KW
          • 1.6 16V 08/1997 - 08/1998 100 CP 74 KW
          • 1.6 16V 07/1994 - 08/1998 106 CP 78 KW
        • MOVANO nadwozie pe³ne (F9)
          • 1.9 DTI 10/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • MOVANO platforma / podwozie (U9, E9)
          • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • MOVANO Combi (J9)
          • 1.9 DTI 10/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • ASTRA F Van (55_)
          • 1.6 i 10/1991 - 04/1993 75 CP 55 KW
          • 1.6 i 02/1993 - 07/1996 71 CP 52 KW
          • 1.6 i 16V 08/1994 - 03/1998 100 CP 74 KW
        • MOVANO wywrotka (H9)
          • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • CORSA B nadwozie pe³ne (73_)
          • 1.4 i 08/1999 - 09/2000 60 CP 44 KW
          • 1.7 D 08/1999 - 09/2000 60 CP 44 KW
        • VIVARO nadwozie pe³ne (F7)
          • 2.0 ECOTEC 08/2006 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 16V 08/2001 - ... 120 CP 88 KW
          • 1.9 DI 08/2001 - ... 80 CP 60 KW
          • 1.9 DTI 08/2001 - ... 101 CP 74 KW
          • 2.5 DTI 05/2003 - ... 135 CP 99 KW
        • VIVARO Combi (J7)
          • 2.0 ECOTEC 08/2006 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 16V 08/2001 - ... 120 CP 88 KW
          • 1.9 DI 08/2001 - ... 80 CP 60 KW
          • 1.9 DTI 08/2001 - ... 101 CP 74 KW
          • 2.5 DTI 05/2003 - ... 135 CP 99 KW
        • VIVARO platforma / podwozie (E7)
          • 2.0 ECOTEC 08/2006 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 16V 08/2006 - ... 120 CP 88 KW
          • 1.9 Di 08/2006 - ... 82 CP 60 KW
          • 1.9 DTI 08/2006 - ... 101 CP 74 KW
      • RENAULT
        • LAGUNA I (B56_, 556_)
          • 1.9 dCi (B56W) 09/1999 - 03/2001 107 CP 79 KW
        • LAGUNA I Grandtour (K56_)
          • 1.9 dCi (K56W) 09/1999 - 03/2001 107 CP 79 KW
        • MASTER II nadwozie pe³ne (FD)
          • 1.9 dCi 80 11/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 2.2 dCI 90 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 dCi 01/2004 - ... 114 CP 84 KW
          • 2.5 dCi 120 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD)
          • 2.2 dCI 90 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 dCi 01/2004 - ... 114 CP 84 KW
          • 2.5 dCi 120 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • MASTER II Autobus (JD)
          • 1.9 dCi 80 11/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 2.2 dCI 90 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
          • 2.5 dCi 01/2004 - ... 114 CP 84 KW
          • 2.5 dCi 120 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • LAGUNA II (BG0/1_)
          • 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 03/2001 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 03/2001 - ... 117 CP 86 KW
          • 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 03/2001 - ... 121 CP 89 KW
          • 2.0 16V 08/2002 - ... 133 CP 98 KW
          • 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 08/2002 - ... 135 CP 99 KW
          • 2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 01/2003 - ... 163 CP 120 KW
          • 1.9 dCi (BG0R) 10/2001 - ... 100 CP 74 KW
          • 1.9 dCI (BG0E) 06/2001 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.9 dCi 03/2001 - ... 107 CP 79 KW
          • 1.9 dCi 09/2005 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.9 dCi (BG08, BG0G) 03/2001 - ... 120 CP 88 KW
        • LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
          • 1.8 16V (KG0J) 03/2001 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.8 16V 03/2001 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 16V 10/2004 - 09/2007 133 CP 98 KW
          • 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 08/2002 - ... 135 CP 99 KW
          • 2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) 01/2003 - ... 163 CP 120 KW
          • 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 10/2001 - ... 100 CP 74 KW
          • 1.9 dCI (KG0E) 06/2001 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.9 dCi 03/2001 - ... 107 CP 79 KW
          • 1.9 dCi (KG0G) 03/2001 - ... 120 CP 88 KW
        • TRAFIC II Autobus (JL)
          • 2.0 16V 08/2006 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 (JL0A) 03/2001 - ... 120 CP 88 KW
          • 1.9 dCI 80 (JL0B) 03/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 1.9 dCI 100 (JL0C) 03/2001 - ... 101 CP 74 KW
          • 2.5 dCi 135 (JL0D) 05/2003 - ... 135 CP 99 KW
        • TRAFIC II nadwozie pe³ne (FL)
          • 2.0 16V 08/2006 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 (FL0A) 03/2001 - ... 120 CP 88 KW
          • 1.9 dCi 80 (FL0B) 03/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 1.9 dCi 100 (FL0C) 03/2001 - ... 101 CP 74 KW
          • 2.5 dCi 135 (FL0D) 05/2003 - ... 135 CP 99 KW
        • AVANTIME (DE0_)
          • 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 11/2001 - 05/2003 163 CP 120 KW
        • VEL SATIS (BJ0_)
          • 2.0 16V Turbo (BJ0K) 06/2002 - ... 163 CP 120 KW
          • 2.0 16 V Turbo 04/2004 - ... 170 CP 125 KW
        • TRAFIC II platforma / podwozie (EL)
          • 2.0 16V 08/2006 - ... 117 CP 86 KW
          • 2.0 (EL0A) 03/2001 - ... 120 CP 88 KW
          • 1.9 dCi 80 (EL0B) 03/2001 - ... 82 CP 60 KW
          • 1.9 dCi 100 (EL0C) 03/2001 - ... 101 CP 74 KW
          • 2.5 dCi 135 (EL0D) 03/2001 - ... 135 CP 99 KW
      • SAAB
        • 9-3 (YS3D)
          • 2.0 i 02/1998 - 09/2002 131 CP 96 KW
          • 2.0 Turbo 01/2001 - 09/2002 150 CP 110 KW
          • 2.0 Turbo 10/1998 - 09/2002 154 CP 113 KW
          • 2.0 Turbo 02/1998 - 09/2002 185 CP 136 KW
          • 2.0 SE Turbo 02/1998 - 09/2002 200 CP 147 KW
          • 2.0 Turbo 10/1999 - 09/2002 205 CP 151 KW
          • 2.3 i 02/1998 - 09/2002 150 CP 110 KW
          • 2.3 Turbo 10/1998 - 09/2002 224 CP 165 KW
        • 9-3 Cabriolet (YS3D)
          • 2.0 i 02/1998 - 08/2003 131 CP 96 KW
          • 2.0 Turbo 01/2001 - 08/2003 150 CP 110 KW
          • 2.0 Turbo 10/1998 - 08/2003 154 CP 113 KW
          • 2.0 Turbo 02/1998 - 08/2003 185 CP 136 KW
          • 2.0 Turbo 10/1999 - 08/2003 205 CP 151 KW
          • 2.0 SE Turbo 02/1998 - 08/2003 200 CP 147 KW
          • 2.3 i 02/1998 - 08/2003 150 CP 110 KW
          • 2.3 Turbo 10/1999 - 08/2003 224 CP 165 KW
      • SUZUKI
        • KIZASHI (FR)
          • 2.4 10/2010 - ... 178 CP 131 KW
          • 2.4 4x4 10/2010 - ... 178 CP 131 KW
      • VOLVO
        • S80 I (TS, XY)
          • 2.5 TDI 01/1999 - 07/2006 140 CP 103 KW
        • V70 II (SW)
          • 2.5 TDI 03/2000 - 08/2007 140 CP 103 KW
    Parametri generali
    Cod bare3165141069914
    Cod tarifar40103100
    Parametri tehnici
    Lungime [mm]1795
    Numar nervuri6

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Curea transmisie canelata

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • BOSCH Belts
    • Numar produs: 1 987 947 953
    • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 24 ore
    • 65,02 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Curea transmisie canelata, BOSCH Belts, 1987947953, X0034533, 11287800485, 11288575057, 1172000Q1M, 1340607, 1340616, 1340626, 1340627, 1340646, 1340745, 263114, 46555974, 4961058, 53007595, 55582735, 60674147, 60815805, 6768619, 6788619, 68429, 6PK1795, 6PK1800, 7700109477, 8200113203, 8200833570, 88WF6C301G1A, 90411028, 90444423, 90444923, 90502735, 90510253, 90541338, 91126385, 9118617, 9201850, 93160191, 93196393, E16PK1800SUN, E16PK1805MTI, F02Z8620A, GY6PK1795, GY6PK1800, GY6PK1900, HU1795K6, M883832, MN158794, QBR61800, SCAN6K1795, 3165141069914, 40103100

    Echivalente / Conexe
    Curea transmisie canelata
    Curea transmisie canelata
    DAY6PK1795
    Curea transmisie cu caneluri ( 6PK1795 )..
    58,58 Lei
    Pretul include TVA48,41 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie canelata
    Curea transmisie canelata
    DAY6PK1800
    Curea transmisie cu caneluri ( 6PK1800 )..
    61,91 Lei
    Pretul include TVA51,17 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie canelata
    Curea transmisie canelata
    6 PK 1795
    6PK1795 curea CONTI wieloklinowy Vauxhall OPEL ASTRA / VECTRA / CORSA / TIGRA / COMBO, RENAULT, VOLV..
    68,61 Lei
    Pretul include TVA56,70 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie canelata
    Curea transmisie canelata
    6 PK 1800
    Curea transmisie cu caneluri ( 6PK1800 ) Detalii produs Numar d..
    82,47 Lei
    Pretul include TVA68,16 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie canelata
    Curea transmisie canelata
    6 PK 1805
    6PK1805 curea CONTI wieloklinowy Opel Omega, ZAFIRA, ASTRA, VECTRA..
    88,66 Lei
    Pretul include TVA73,27 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL